Ilu obserwujących ma Ronaldo

Utworzono 26 lutego, 2024
Gwiazdy na Instagramie, z których możemy czerpać inspirację

Instagram, platforma społecznościowa do udostępniania zdjęć i filmów, ma miliardy aktywnych użytkowników na całym świecie. Jego wpływ stał się tak silny, że zmienił sposób, w jaki ludzie łączą się, komunikują, a nawet prowadzą interesy. Popularność tej platformy doprowadziła do wyścigu celebrytów, sportowców i wpływowych osób o zgromadzenie jak największej liczby obserwujących, wzmacniając w ten sposób ich wpływy cyfrowe.

Rządy Instagrama

Najpopularniejszym kontem na Instagramie jest nikt inny jak sam Instagram. Oficjalne konto platformy mediów społecznościowych @instagram może pochwalić się oszałamiającą liczbą 651 milionów obserwujących od 2024 r. Konto promuje przede wszystkim popularne treści z całej witryny, podkreślając unikalne posty, wprowadzając nowe funkcje i świętując globalne wydarzenia.

Dominacja ikon sportu

Krystiana Ronaldo
Korona dla najczęściej obserwowanej osoby na Instagramie trafia do Cristiano Ronaldo. Portugalski piłkarz, znany na całym świecie ze swoich wyjątkowych umiejętności i charyzmy, na swoim koncie @cristiano ma imponującą liczbę 600 milionów obserwujących. Profil Ronaldo daje fanom wgląd w jego życie zawodowe i osobiste, od elektryzujących występów na boisku po chwile poza boiskiem z rodziną i przyjaciółmi.

Lionel Messi
Niedaleko Ronaldo znajduje się Lionel Messi, kolejna legenda futbolu, która zgromadziła znaczną liczbę obserwujących na Instagramie. Messi, argentyński piłkarz znany ze swojej niezwykłej gry, ma 482 miliony obserwujących na swoim koncie @leomessi. Profil Messiego jest wypełniony migawkami z jego kariery i chwil rodzinnych, dzięki czemu fani mogą wglądnąć w jego życie na boisku i poza nim.

Sława gwiazd

Selenę Gomez
Tytuł najczęściej obserwowanej kobiety na Instagramie należy do Seleny Gomez, amerykańskiej piosenkarki i aktorki, której konto @selenagomez obserwuje 427 milionów osób. Oprócz dzielenia się aktualizacjami na temat swoich projektów muzycznych i aktorskich Gomez wykorzystuje swoją platformę do propagowania świadomości zdrowia psychicznego i innych problemów społecznych.

Kylie Jenner
Kolejną kobietą dominującą na Instagramie jest Kylie Jenner, gwiazda reality show i bizneswoman, której konto @kyliejenner obserwuje 398 milionów osób. Jenner używa swojego Instagrama do promowania swoich firm zajmujących się urodą i kosmetykami, Kylie Cosmetics i Kylie Skin, a także dzieli się fragmentami swojego życia osobistego.

Dowództwo gigantów rozrywki

Dwayne The Rock Johnson
Dwayne „The Rock” Johnson, znany aktor i były mistrz WWE, ma na swoim koncie @therock na Instagramie ogromną liczbę 388 milionów obserwujących. Profil Johnsona jest wypełniony filmami treningowymi, cytatami motywacyjnymi i migawkami zza kulis jego projektów filmowych, tworząc obraz jego wieloaspektowej kariery.

Ariana Grande
Ariana Grande, uznana amerykańska piosenkarka i aktorka, ma 378 milionów fanów na swoim koncie @arianagrande. Grande dzieli się aktualizacjami na temat swojej muzyki, publikuje urocze zdjęcia swojego psa i promuje swoją markę kosmetyczną REM Beauty na swoim koncie na Instagramie.

Wpływ Kardashian-Jenner

Kim Kardashian
Kim Kardashian, gwiazda reality show, która stała się bizneswoman i aspirującą prawniczką, ma na swoim koncie @kimkardashian 363 miliony obserwujących. Kardashian wykorzystuje swoją platformę do promowania różnorodnych przedsięwzięć biznesowych, w tym marki odzieży modelującej Skims i marki kosmetyków KKW Beauty.

Khloe Kardashian
Tuż za nią znajduje się Khloe Kardashian z 298 milionami obserwujących na swoim koncie @khloekardashian. Kardashian, podobnie jak jej siostry, używa swojego konta do promowania swoich firm i dzielenia się osobistymi doświadczeniami.

Ikona Instagrama

Diwy popu i R&B

Beyonce
Beyoncé, znana na całym świecie piosenkarka pop i R&B, na swoim koncie @beyonce na Instagramie obserwuje 315 milionów osób. Na koncie Beyoncé znajdują się urzekające autoportrety, profesjonalne zdjęcia z różnych sesji zdjęciowych i teledyski, dzięki którym fani mogą wejrzeć w jej złożony świat.

Powstanie młodszego Jennera

Kendall Jenner
Pierwszą dziesiątkę zamyka Kendall Jenner, modelka i gwiazda reality show, której konto @kendalljenner obserwuje 294 miliony osób. Jenner używa swojego konta do prezentowania swoich występów w modelingu, życia osobistego i współpracy z siostrą Kylie przy tworzeniu linii kosmetyków.

Wniosek

Instagram, będący potęgą mediów społecznościowych, umożliwił celebrytom i wpływowym osobom kontakt z fanami na poziomie osobistym. Platforma w dalszym ciągu jest polem bitwy o popularność, a liderem jest dziesięć kont. Ciekawie będzie zobaczyć, czy rankingi zmienią się w przyszłości, biorąc pod uwagę dynamiczny charakter popularności mediów społecznościowych.

Cristiano Ronaldo ma obecnie ponad 300 milionów obserwujących na Instagramie, co czyni go jedną z najczęściej obserwowanych osób na platformie.

Gwiazdy, takie jak Beyoncé, Selena Gomez i Kylie Jenner, są znane ze swoich znaczących obserwujących i wpływu na Instagramie.

Czynniki takie jak talent, charyzma, angażujące treści, współpraca z markami i regularne aktualizacje przyczyniają się do sławy celebrytek na Instagramie.