Jak pobierać filmy z Instagrama

Utworzono 8 marca, 2024
Pobierz Reels

Instagram Reels to popularna funkcja, która pozwala użytkownikom tworzyć i udostępniać krótkie filmy swoim obserwującym. Dzięki szerokiej gamie kreatywnych narzędzi i opcji edycji Reels stał się ulubionym narzędziem twórców treści i wpływowych osób. Co jednak, jeśli natkniesz się na kołowrotek, który ci się absolutnie podoba i chcesz zachować go na później? W tym artykule poprowadzę Cię przez proces pobierania Instagram Reels na urządzenie mobilne, a także podam wskazówki dotyczące pobierania filmów wysokiej jakości. Dodatkowo wyjaśnię, jak pobrać Reels na komputer stacjonarny lub laptop, a nawet przedstawię przewodnik krok po kroku dotyczący pobierania Facebook Reels. Więc zacznijmy!

Dlaczego powinieneś pobrać Instagram Reels

Istnieje kilka powodów, dla których możesz chcieć pobrać Instagram Reels. Po pierwsze, pobranie Reel umożliwia oglądanie go w trybie offline, co jest szczególnie przydatne, gdy masz ograniczony dostęp do Internetu lub jesteś w podróży. Po drugie, pobranie Reels umożliwia zapisanie ulubionych treści i powrót do nich później. Niezależnie od tego, czy jest to zabawny skecz, pomocny samouczek, czy inspirujący układ taneczny, możliwość pobierania Reels gwarantuje, że nigdy nie przegapisz treści, które kochasz. Wreszcie, pobranie Reels daje możliwość udostępniania ich na innych platformach lub znajomym, którzy mogą nie mieć konta na Instagramie. Teraz, gdy rozumiesz korzyści płynące z pobierania Instagram Reels, przejdźmy do kolejnych kroków, jak to zrobić.

Kroki, aby pobrać Instagram Reels na urządzenie mobilne

Pobieranie Instagram Reels na urządzenie mobilne jest prostym procesem. Oto przewodnik krok po kroku, który Ci pomoże:

 1. Otwórz aplikację Instagram na swoim urządzeniu mobilnym i znajdź film, który chcesz pobrać.
 2. Stuknij w Rolkę, aby otworzyć ją na pełnym ekranie.
 3. W prawym dolnym rogu ekranu znajdziesz trzy kropki. Kliknij kropki, aby wyświetlić menu opcji.
 4. Z menu wybierz „Zapisz”, aby pobrać Reel na swoje urządzenie.
 5. Po zapisaniu krążka możesz go znaleźć w galerii urządzenia lub w rolce z aparatu.

Wykonując te proste kroki, możesz łatwo pobrać Instagram Reels i mieć do nich łatwy dostęp do przeglądania w trybie offline lub udostępniania innym.

Jak pobierać Instagram Reels za pomocą aplikacji innych firm

Jeśli szukasz dodatkowych funkcji lub większej kontroli nad procesem pobierania, możesz rozważyć użycie aplikacji innych firm do pobierania Instagram Reels. Te aplikacje oferują różne funkcje i pozwalają zapisywać Reels bezpośrednio na Twoim urządzeniu. Oto kilka popularnych aplikacji innych firm do pobierania Instagram Reels:

 • InSaver: InSaver to przyjazna dla użytkownika aplikacja, która umożliwia pobieranie Instagram Reels za pomocą zaledwie kilku dotknięć. Po prostu skopiuj link do filmu, który chcesz pobrać, otwórz InSaver i wklej link. Aplikacja pobierze następnie szpulę i udostępni opcje zapisania jej na urządzeniu.
 • Reels Downloader: Reels Downloader to kolejna niezawodna aplikacja, która pozwala bez wysiłku pobierać Instagram Reels. Podobnie jak w przypadku InSaver, musisz skopiować link do Reel, otworzyć Reels Downloader i wkleić link. Aplikacja przeanalizuje link i umożliwi zapisanie szpuli.

To tylko kilka przykładów aplikacji innych firm, które można pobrać na Instagram Reels. Należy jednak pamiętać, że korzystanie z aplikacji innych firm wiąże się z potencjalnym ryzykiem, takim jak obawy dotyczące prywatności lub złośliwe oprogramowanie. Dlatego zaleca się dokładne rozeznanie i wybranie renomowanej aplikacji z zaufanego źródła.

Wskazówki dotyczące pobierania wysokiej jakości filmów z Instagrama

Pobierając Instagram Reels, chcesz mieć pewność, że wideo zachowa jakość i przejrzystość. Oto kilka przydatnych wskazówek, które pomogą Ci pobrać wysokiej jakości szpule:

 • Pobieraj ze stabilnego połączenia internetowego: Aby uniknąć przerw lub utraty jakości wideo, przed pobraniem Reels upewnij się, że masz stabilne połączenie internetowe.
 • Wybierz odpowiedni format: Niektóre aplikacje innych firm umożliwiają wybór formatu, w jakim chcesz pobrać Reel. Wybierz format obsługujący wysoką jakość wideo, np. MP4 lub AVI.
 • Wybierz najwyższą dostępną rozdzielczość: Podczas pobierania Reels wybierz najwyższą dostępną rozdzielczość, aby zapewnić najlepsze wrażenia wizualne. Wyższe rozdzielczości mogą wymagać więcej miejsca na dysku, dlatego przed wybraniem rozdzielczości rozważ pojemność swojego urządzenia.

Postępując zgodnie z tymi wskazówkami, możesz poprawić jakość pobierania i cieszyć się wysokiej jakości filmami na Instagramie, kiedy tylko chcesz.

Pobieranie Instagram Reels na komputer stacjonarny lub laptop

Jeśli wolisz przeglądać Instagram na komputerze stacjonarnym lub laptopie i chcesz pobierać stamtąd Reels, możesz skorzystać z kilku obejść. Oto jak pobrać Instagram Reels na komputer stacjonarny lub laptop:

 • Metoda sprawdzania elementu: Kliknij prawym przyciskiem myszy film i wybierz opcję „Sprawdź” lub „Sprawdź element”. Spowoduje to otwarcie panelu narzędzi programistycznych. Poszukaj linku do filmu w kodzie i skopiuj go. Wklej link do nowej karty, a film Reel zostanie odtworzony. Kliknij wideo prawym przyciskiem myszy i wybierz „Zapisz wideo jako”, aby je pobrać.
 • Nagrywanie ekranu: Inną opcją jest użycie oprogramowania do nagrywania ekranu lub rozszerzeń przeglądarki w celu przechwycenia wideo Reel podczas jego odtwarzania na komputerze stacjonarnym lub laptopie. Po nagraniu wideo możesz zapisać je w wybranej lokalizacji.

Chociaż metody te mogą wymagać nieco większej wiedzy technicznej lub dodatkowego oprogramowania, umożliwiają pobranie Instagram Reels na komputer stacjonarny lub laptop.

Pobierz Reels 2

Pobieranie filmów z Facebooka — przewodnik krok po kroku

Facebook Reels, znana również jako „Facebook Shorts”, to funkcja umożliwiająca użytkownikom tworzenie i udostępnianie krótkich filmów na platformie Facebook. Jeśli jesteś zainteresowany pobraniem Facebook Reels, wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz aplikację Facebook na swoim urządzeniu mobilnym i przejdź do filmu, który chcesz pobrać.
 2. Stuknij w Rolkę, aby otworzyć ją na pełnym ekranie.
 3. Poszukaj trzech kropek w prawym dolnym rogu ekranu i dotknij ich, aby wyświetlić opcje.
 4. Z opcji wybierz „Zapisz”, aby pobrać Facebook Reel na swoje urządzenie.
 5. Po zapisaniu krążka możesz go znaleźć w galerii urządzenia lub w rolce z aparatu.

Pobieranie Facebook Reels przebiega w podobny sposób jak Instagram Reels, co ułatwia zapisywanie i oglądanie ulubionych filmów na platformie Facebook.

Rozwiązywanie typowych problemów podczas pobierania filmów z Instagrama

Chociaż pobieranie Instagram Reels jest na ogół płynnym procesem, czasami mogą wystąpić problemy. Oto kilka typowych problemów i ich rozwiązań:

1. Nie można pobrać krążka: Jeśli nie możesz pobrać konkretnego krążka, może to być spowodowane ustawieniami prywatności użytkownika. Niektórzy użytkownicy decydują się na ograniczenie pobierania swoich Kołowrotków, aby zachować kontrolę nad ich zawartością.

2. Słaba jakość wideo: Jeśli pobrana taśma ma słabą jakość wideo, może to być spowodowane słabym połączeniem internetowym lub jakością oryginalnego filmu. Spróbuj pobrać Reel ponownie, korzystając z silniejszego połączenia internetowego, lub poszukaj wersji o wyższej jakości.

3. Zgodność aplikacji: Upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji aplikacji Instagram lub aplikacji innej firmy, której używasz do pobierania Instagram Reels. Nieaktualne aplikacje mogą powodować problemy ze zgodnością i utrudniać proces pobierania.

Jeśli podczas pobierania Instagram Reels nadal występują problemy, rozważ skontaktowanie się z zespołem pomocy technicznej Instagrama lub twórcą aplikacji w celu uzyskania dalszej pomocy.

Względy prawne dotyczące pobierania filmów z Instagrama

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę względy prawne dotyczące pobierania Instagram Reels. Chociaż pobieranie Reels na użytek osobisty jest ogólnie dopuszczalne, niezwykle ważne jest poszanowanie praw własności intelektualnej oryginalnych twórców. Unikaj używania pobranych bębnów do celów komercyjnych lub zgłaszania ich jako własnych. Jeśli zdecydujesz się udostępnić pobrany film na innych platformach, zawsze przypisuj pierwotnemu twórcy. Pamiętaj, że przestrzeganie praw autorskich i przyznawanie autorstwa są niezbędne, aby wspierać społeczność twórczą na Instagramie.

Wnioski i przemyślenia końcowe

Pobieranie Instagram Reels może być wygodnym sposobem na zapisanie ulubionych treści i cieszenie się nimi w trybie offline. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się pobrać Reels na urządzenie mobilne za pomocą aplikacji Instagram, czy też przejrzysz aplikacje innych firm w celu uzyskania dodatkowych funkcji, proces jest prosty i dostępny. Pamiętaj, aby priorytetowo traktować pobieranie plików wysokiej jakości i przestrzegać względów prawnych, aby zapewnić pozytywne i etyczne doświadczenia. Postępując zgodnie z krokami i wskazówkami opisanymi w tym artykule, możesz śmiało pobierać Instagram Reels i zwiększać wykorzystanie treści na platformie.


Aby pobrać Instagram Reels bezpośrednio, bez aplikacji innych firm i nagrywania ekranu:

 • Otwórz aplikację Instagram i przejdź do zakładki Kołowrotki.
 • Znajdź film, który chcesz pobrać i odtwarzaj go w trybie pełnoekranowym.
 • Kliknij trzy kropki w prawym dolnym rogu ekranu i wybierz „Zapisz w rolce z aparatu”, aby zapisać wideo w swojej galerii.

Tak, możesz pobrać Instagram Reels z profili innych użytkowników w następujący sposób:

 • Otwórz klip na Instagramie, który chcesz zapisać, i kliknij ikonę „Wyślij”.
 • Kliknij „Dodaj rolkę do swojej historii”.
 • Ściśnij i powiększ podgląd, aby zapisać wideo w trybie pełnoekranowym.
 • Następnie naciśnij trzy kropki w prawym górnym rogu i wybierz „Zapisz”, aby zapisać rolkę w rolce z aparatu.

Aby pobrać Instagram Reels na komputer lub z konta publicznego innej osoby:

 • Użyj narzędzi innych firm, takich jak 4K Stogram, aby wykonać kopię zapasową wszystkich swoich Reels na raz i pobrać Instagram Reels z konta publicznego.
 • Uruchom 4K Stogram, zaloguj się do swojego konta na Instagramie w aplikacji, wpisz nazwę konta na Instagramie, z którego chcesz pobrać Reels, i wybierz odpowiednie opcje pobierania Reels.
 • Kliknij przycisk „Pobierz” i ciesz się pobranymi rolkami.