Najczęściej obserwowane konta tiktok

Utworzono 4 marca, 2024
Użytkownicy Tiktoka

TikTok, gigant mediów społecznościowych zajmujących się udostępnianiem plików wideo, nadal dominuje w cyfrowym krajobrazie, mogąc poszczycić się ponad miliardem aktywnych użytkowników na całym świecie. Błyskawiczny wzrost sławy platformy można przypisać wyjątkowemu połączeniu treści generowanych przez użytkowników, trendów wirusowych i wysoce spersonalizowanego algorytmu, który wciąga użytkowników na długie godziny. W tym artykule zagłębiamy się w najczęściej obserwowane konta TikTok w 2024 r., odkrywamy sekrety ich sukcesu i badamy zakres treści, które wyniosły tych twórców do światowej sławy.

1. Khabane Lame (@khaby.lame)

Na szczycie naszej listy z oszałamiającą liczbą obserwujących przekraczającą 161 milionów znajduje się Khabane Lame. Ten urodzony w Senegalu i mieszkający we Włoszech twórca, powszechnie znany ze swojego konta na TikToku, @khaby.lame, zyskał sławę dzięki swoim bezsłownym, ale przezabawnie skutecznym usuwaniom zbyt skomplikowanych filmów typu „life-hack”. Błyskawiczny awans Lame’a na pierwsze miejsce TikToka był spowodowany jego bezpretensjonalnym, uniwersalnym urokiem i talentem do naśmiewania się z absurdów życia ze śmiertelną powagą.

2. Charli D'Amelio (@charlidamelio)

Tuż za Lame'em znajduje się poprzednia posiadaczka tytułu, Charli D'Amelio, z ponad 152 milionami obserwujących. Znana jako królowa TikTok, D'Amelio ma talent taneczny w połączeniu z jej zaraźliwą osobowością, dzięki czemu stała się powszechnie znana wśród użytkowników platformy. Pomimo utraty pierwszego miejsca na rzecz Lame, D'Amelio nadal jest jedną z najbardziej wpływowych postaci na platformie, gromadząc miliardy wyświetleń i polubień swoich treści.

3. Bella Poarch (@bellapoarch)

Trzecia na naszej liście jest Bella Poarch, filipińsko-amerykańska sensacja na TikToku, która przyciągnęła ogromną liczbę ponad 93,8 miliona obserwujących. Poarch szybko zyskała sławę dzięki swoim hipnotycznym, poruszającym głową filmom z synchronizacją ruchu warg, zdobywając tytuł „najbardziej lubianego” filmu na TikTok w ciągu roku od dołączenia do platformy.

4. MrBeast (@mrbeast)

Znany ze swoich wielkich filantropijnych gestów i oszałamiających wyzwań Jimmy „MrBeast” Donaldson z powodzeniem przełożył swoją sławę z YouTube na platformę TikTok. Z ponad 93,4 milionami obserwujących MrBeast jest jednym z najszybciej rozwijających się kont na platformie, oferującym niewielkie wersje swoich wyzwań w YouTube i uczestniczącym w trendach wirusowych.

5. Addison Rae (@addisonraee)

Addison Rae, najbardziej znana ze swoich choreografii tanecznych, zajmuje piąte miejsce z ponad 88,6 milionami obserwujących. Jej popularność na TikTok rozszerzyła się na inne platformy, co zaowocowało współpracą z znanymi markami i występami w popularnych programach telewizyjnych.

Tiktok rośnie

6. Zach Król (@zachking)

Zach King, osobowość internetowa i iluzjonista, przyciągnął uwagę ponad 81,1 miliona obserwujących na TikToku. Znany ze swoich „magicznych winorośli” treści Kinga stanowią połączenie magii, iluzji i sprytnych technik edycji, co czyni go jednym z najbardziej wyjątkowych twórców platformy.

7. Kimberly Loaiza (@kimberly.loaiza)

Meksykańska piosenkarka i vlogerka Kimberly Loaiza jest na siódmej pozycji z ponad 80,9 milionami obserwujących. Znana ze swoich pełnych energii filmów i przydatnych treści Loaiza stała się ukochaną postacią wśród hiszpańskojęzycznej społeczności TikTok.

8. TikTok (@tiktok)

Jak na ironię, oficjalne konto TikTok znajduje się na ósmym miejscu z ponad 79 milionami obserwujących. Konto jest znane z prezentowania twórców, udostępniania aktualizacji platformy oraz promowania popularnych hashtagów i wyzwań.

9. Burak Özdemir (@cznburak)

Burak Özdemir (@cznburak)
Burak Özdemir, lepiej znany jako Cznburak na TikTok, to turecki szef kuchni, który zgromadził ponad 74,7 miliona obserwujących. Niezwykłe dzieła kulinarne Özdemira i jego zaraźliwy uśmiech uczyniły go światową sensacją w Internecie.

10. Dwayne „The Rock” Johnson (@therock)
Gwiazda Hollywood, Dwayne „The Rock” Johnson, zamyka pierwszą dziesiątkę z ponad 74,2 milionami obserwujących. Treści Johnsona na TikToku obejmują programy treningowe, filmy zza kulis i charakterystyczne dla niego treści motywacyjne.

Wyróżnienia
Godne uwagi nazwiska spoza pierwszej dziesiątki to Dixie D'Amelio (@dixiedamelio) z 56,4 milionami obserwujących, Jason Derulo (@jasonderulo) z 58 milionami obserwujących i Selena Gomez (@selenagomez) z 58,9 milionami obserwujących.

Wniosek

W miarę jak TikTok stale ewoluuje i poszerza swój globalny zasięg, lista najczęściej obserwowanych kont platformy stale się zmienia. Od tancerzy i komików po szefów kuchni i supergwiazdy Hollywood – TikTok w dalszym ciągu jest platformą startową dla różnorodnych i kreatywnych treści, przyciągając miliony obserwujących z całego świata.

Niezależnie od tego, czy jesteś marką chcącą nawiązać współpracę z wpływowymi osobami, czy użytkownikiem chcącym podążać za najnowszymi trendami, śledzenie najczęściej obserwowanych kont TikTok może zapewnić cenny wgląd w rodzaje treści, które cieszą się uznaniem odbiorców na całym świecie.

Według najnowszych danych tytuł ten posiada Charli D'Amelio, która ma miliony obserwujących i jest znana ze swoich wciągających filmów z tańcem i synchronizacją ruchu warg, które cieszą się dużym zainteresowaniem szerokiej publiczności.

Treść jest bardzo zróżnicowana, ale często obejmuje wyzwania taneczne, skecze komediowe, synchronizację ruchu warg z popularnymi piosenkami, samouczki dotyczące majsterkowania i vlogi lifestylowe. Każdy twórca wnosi na platformę swój niepowtarzalny styl.

Kluczowa jest konsekwencja, autentyczność i zaangażowanie. Twórz treści, które przemawiają do odbiorców, wchodź w interakcję z treściami innych użytkowników, współpracuj z wpływowymi osobami, używaj popularnych hashtagów i optymalizuj swój profil pod kątem maksymalnej widoczności. Wymaga to czasu i poświęcenia, ale przy właściwym podejściu możesz stale zwiększać liczbę obserwujących.